Wystartowaliśmy :-)

I oto jest – efekt ciężkiej pracy ostatnich miesięcy, nowa strona Grupy 17. Nieco różni się od poprzedniej, mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Kilka działów wymaga jeszcze dopracowania i uzupełnienia, niemniej to co do tej pory udało mi się zrobić działa bez problemu. Jak zapewne zauważyliście, zmienił się adres strony – od 2005 roku był to www.grupa17.info, zaś od dnia dzisiejszego różni się on końcóweczką www.grupa17.pl. Zmiana wynika z tego, że adres jest krótszy, łatwiejszy do zapamiętania a cena domeny .pl zeszła do akceptowalnego poziomu (w 2005 roku było to około 200 zł rocznie, teraz co najmniej 4 razy mniej).

Z nowości:

  • pojawiła się oficjalnie opcja założenia darmowego maila w domenach grupy;
  • nowy zegar odliczający czas do pielgrzymki;
  • dział z prognozą pogody;
  • shoutbox zamiast forum;
  • integracja z portalem Facebook.

Zmienił się też nieznacznie mój mail – od dziś jest to admin@grupa17.pl (poprzedni admin@grupa17.info działa jednak nadal).

Cóż, pozostaje mi zatem życzyć wam owocnego i przyjemnego korzystania z nowej strony – wasze odczucia i komentarze możecie umieszczać w shoutboxie lub w komentarzach pod wpisem 🙂

Administrator

ps. "Stara" strona jest dostępna pod adresem http://www1.grupa17.pl 😉

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".