Idziemy!

Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznej pielgrzymki. Niezdecydowanych zapraszamy dziś do Kościana na godzinę 12, lub jutro na godzinę 8 do Śmigla (kościół pw. Św. Stanisława Kostki). Przyjdzie, zobaczcie, dołączcie do nas – naprawdę warto!

Przy okazji zaktualizowałem informacje dotyczącą naszej trasy – możecie ją znaleźć pod tym linkiem. Każdy dzień został szczegółowo rozpisany na odcinki i odległości pomiędzy nimi. W sumie po podliczeniu wyszło, że co roku pokonujemy około 315 kilometrów 🙂 Niby sporo na papierze (ekranie), ale gdy się idzie to nawet się człowiek nie obejrzy, a już widać wieże jasnogórskiej świątyni.

Jak już wcześniej wspominałem przez czas pielgrzymki wszystkie wiadomości i aktualności z trasy będą na bieżąco publikowane w naszym "Pamiętniku pielgrzyma Grupy 17". Zachęcamy do częstego zaglądania tam i bycia na bieżąco z tym, co dzieje sięi co słychać w naszej pątniczej grupie.

Z pielgrzymim pozdrowieniem,
Administrator

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".