Więcej zdjęć na stronie!

Witajcie. Mam trzy informacje dla was:

  1. Wrzuciłem (w końcu) moje zdjęcia na stronę do galerii – możecie je oglądać tutaj. Sporo ich wyszło, ale myślę że warto je obejrzeć 🙂 Siłą rzeczy nie dałem wszystkich, bo kto by to miał czas klikać tyle zdjęć… Mam w związku z tym pytanie – czy chcecie żebym zebrał wszystkie zdjęcia i w lepszej jakości i wielkości umieścił je na stronie do pobrania w jednym pliku? Czekam na wasze opinie w shoutboxie z prawej strony.
  2. Jeżeli macie swoje zdjęcia i chcielibyście aby ukazały się w galerii na naszej stronie, to proszę byście je wysłali przez tę stronę. Aby poprawnie wszystko przebiegło należy mieć zainstalowaną na komputerze Javę – do pobrania ze strony www.java.com
  3. Na najbliższe spotkanie 7 sierpnia proszę byście wszyscy zabrali ze sobą otrzymane na pielgrzymce breloczki "Nie wstydzę się Jezusa". Chcę zrobić zdjęcie tych breloczków i wysłać je tym, od których je otrzymaliśmy. Będzie to też podziękowanie dla nich i dowód że są one w użyciu i że faktycznie nie wstydzimy się Jezusa w naszym życiu.

Pozdrawiam,
Admin Kuba 🙂

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".