78. PPP za nami

Po każdej pielgrzymce zawsze ciężko cokolwiek pisać… Osobiście bardzo przeżywam każde dotarcie przed tron Jasnogórskiej Pani i przez kilka(naście) dni po wspominam w myślach te wspaniałe chwile na pielgrzymim szlaku. Każda pielgrzymka umacnia i zachęca do kolejnych wysiłków i starań by w przyszłym roku było jeszcze lepiej 🙂

W ciągu kilku najbliższych dni na stronie powinnny się pojawić w galerii zdjęcia z tegorocznego pątniczego szlaku Grupy 17 (jest ich naprawdę sporo). Nieco później pojawią się zdjęcia z pliku do pobrania na dysk. Każdy kto posiada zdjęcia z tego roku i chciałby by znalazły się one na naszej stronie proszę by mi je przesłał za pomocą tegoż oto formularza on-line.

Przypominam też, by rezerwować sobie już termin 15 sierpnia (środa) na nasze spotkanie popielgrzymkowe w Szczepankowie koło Śmigla u Państwa Czarneckich. Więcej informacji na ten temat ukaże się niedługo.

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".