Pielgrzymka A.D. 2012

Już praktycznie godziny dzielą nas od momentu kiedy wyruszymy na trasę tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dobrze by było zatem kilka rzeczy podsumować i "skondensować" ku pamięci i jasności:

  1. Pielgrzymka rozpoczyna się w czwartek 5 lipca mszą świętą o godzinie 12:00 w kościele Ducha Świętego w Kościanie. Mszy będzie przewodniczył ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek, biskup pomocniczy Archidiecezji Poznańskiej. Po mszy wyruszamy na trasę do Śmigla. Do kościoła Świętego Stanisława Kostki w Śmiglu dotrzemy około godziny 17:00, by następnie udać się na nocleg.
  2. Następnego dnia, 6 lipca w sobotę rozpoczynamy także mszą świętą w kościele Świętego Stanisława Kostki w Śmiglu o godzinie 8:00, a następnie wyruszamy w drogę do Pawłowic.
  3. Bardzo proszę, by wszyscy pielgrzymi (nawet Ci "weterani") zapoznali się z naszym Niezbędnikiem by zminimalizować sytuacje, gdy ktoś czegoś zapomina i potem musi biegać i coś pożyczać lub kupować. Dobra organizacja przede wszystkim 🙂
  4. W tym roku będzie (mam taką nadzieję) funkcjonował internetowy Pamiętnik Pielgrzyma na którym osoby towarzyszące nam duchowo oraz wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć i/lub posłuchać tego co słychać każdego dnia w naszej grupie. Zachęcam wszystkich do śledzenia naszych wpisów i bycia na bieżąco z Grupą 17.
  5. Istnieje możliwość powrotu do Kościana autobusem – o szczegóły proszę pytać Dominika (dział kontakt). Na pewno nie będzie (i nigdy nie było) takiej sytuacji, że ktoś do domu nie wróci lub nie będzie miał możliwości powrotu. Taka możliwość zawsze jest i na pewno nikt nie zostanie bez pomocy w tej kwestii.

Teraz pozostaje nam już tylko odliczać i szykować się do drogi 🙂

Pozdrawiam,
Administrator

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".