Po czuwaniu w Górce Duchownej

W sobotę 1 września miało miejsce nasze tradycyjne czuwanie modlitewne połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym w Górce Duchownej. W tym roku zmieniła się nieco oprawa muzyczna dzięki naszym nowym grajkom, którzy jak można było usłyszeć preferują nieco żywsze, głośniejsze i donośniejsze wykonanie pieśni pielgrzymkowych. Wspomagani przez perkusję (tak, tak!) grali tak, że mieszkańcy Górki na pewno do północy mogli uczestniczyć w naszym czuwaniu "mimo drzwi zamkniętych".

Poniżej krótki filmik (przeciętna jakość obrazu i dźwięku, nie wspominając o kadrze) oddający nieco rozśpiewaną atmosferę podczas tegoż spotkania:

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=2PHpq1MA44w” width=”612px” height=”342px”]

Po adoracji uczestniczyliśmy we Mszy Świętej koncelebrowanej pod przewodnictwem księdza Adriana, który mimo choroby i natłoku obowiązków znalazł czas by zjawić się w Górce.

Z całości możecie zobaczyć także zdjęcia, które znajdują się tutaj.

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".