Przed 80. Poznańską Pieszą Pielgrzymką

Drodzy pielgrzymi i przyjaciele Grupy 17.

Na początku chciałbym przypomnieć i uświadomić wszystkim, że nadal żyejmy i mamy się dobrze 😀 Co aktualnie dzieje się w Grupie 17? Otóż wkraczamy na ostatni etap przygotowania do kolejnej (już 80-tej) Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Wczoraj zainaugurowaliśmy naszą najnowszą inicjatywę, a mianowicie wizyty w szkołach. Na pierwszy ogień poszła szkoła w Buczu, gdzie gimnazjaliści z zaciekawieniem słuchali i rozmawiali o sprawach związanych z pielgrzymką w naszej grupie. Całość dyskusji poparta była prezentacją audiowizualną, co mam nadzieję dodatkowo ubogaciło nasze spotkanie 🙂 W planach mamy kolejne odwiedziny i kolejne pogadanki z uczniami na tematy pielgrzymkowe. Rzecz jasna jeżeli ktoś dysponuje czasem i możliwościami dotarcia do jakiejś placówki oświatowej, to zapraszamy do współpracy z nami. O szczegóły możecie pytać mnie lub Patryka.

Dodatkowo nasza akcja informacyjno-promocyjna jest wspomagana dwiema rzeczami. Pierwsza z nich to ulotki będące krótkim informatorem i kompendium wiedzy na temat naszej grupy i tegorocznej pielgrzymki.

frontback

Pobierz ulotkę w formacie PDF

Druga to krótki filmik dający odpowiedź na pytania – czy i dlaczego warto iść na pielgrzymkę? Zobaczcie sami 🙂

Pobierz film na dysk

Jeżeli możecie pokażcie film i ulotkę znajomym, rodzinie, kolegom w pracy lub w szkole, być może na ten właśnie znak czekaja by móc rozpocząc swoją przygodę z pielgrzymowaniem 🙂 Każdy też może otrzymać już wydrukowane ulotki by móc je wyłożyć lub rozadać w kościele bądź w szkole – piszcie do mnie w tej sprawie na kuba@pielgrzymka.tv, ulotki postaram sie przesłać pocztą.

Do pielgrzymki pozostał już nieco ponad miesiąc, mam nadzieję, że wszyscy ten czas spędzimy owocnie zachęcając innych i przygotowując się samemu fizycznie i duchowo do drogi. Maryja czeka na nas 🙂

Z pozdrowieniami,
Kuba

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".