Spotkanie przedpielgrzymkowe

Spotkanie przedpielgrzymkowe dla wszystkich wybierających się na tegoroczną pieszą pielgrzymkę z Grupą 17 oraz osób niezdecydowanych i rozważających taką opcję odbędzie się w dniu 23 czerwca 2014 (poniedziałek) o godzinie 19:00 na salce przy kościele Pana Jezusa w Kościanie. Oto jak tam dojechać:

Spotkanie będzie miało charatker informacyjno-organizacyjny, będzie także możliwość zapisania się na pielgrzymkę. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, zasiać ziarno nadziei i pokazać, że pielgrzymka jest pięknym, niezapomnianym przeżyciem 🙂

Przypominamy, że warunki finansowe zostały określone w tym roku na kwotę 100 zł od osoby, przy czym trzecia osoba z najbliższej rodziny (rodzice, dzieci, rodzeństwo) płaci 50 zł. Czwarta i kolejna osoba z najbliższej rodziny są zwolnione z opłaty, podobnie jak dzieci do 7 roku życia.

Przy zapisach konieczne jest podanie:

  • numeru PESEL;
  • adresu zamieszkania i telefonu kontaktowego;
  • parafii pochodzenia;
  • który raz uczestniczymy;
  • zaświadczenia od swojego Księdza proboszcza – POBIERZ
  • zgoda na samodzielny udział osób niepełnoletnich wraz z pisemnym wyznaczeniem opiekuna prawnego – POBIERZ

Osoby wybierające się z nami po raz pierwszy zachęcamy do zapoznania się z naszym Niezbędnikeim pielgrzyma, zaś tych którzy jeszcze do końca rozważają czy pielgrzymka jest tym, czego szukają, do obejrzenia ubiegłorocznego filmu – relacji 🙂

Do zobaczenia na spotkaniu i na pielgrzymkowym szlaku 🙂

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".