Ostatnie informacje przed wyruszeniem w drogę…

Drodzy pielgrzymi i przyjaciele naszej grupy.

Już w tę sobotę rozpoczyna się nasze pielgrzymowanie do tronu Królowej Polski. Jak zawsze będzie ono dla wszystkich wyjątkowym przezyciem i przygodą. Mamy nadzieję, że spotkamy się jak najliczniej na pątniczym szlaku 🙂

W tym tygodniu ukazał się w Gazecie Kościańskiej artykuł autorstwa p. Pawła Sałackiego nt. naszej grupy. W tym miejscu autorowi składamy podziękowania za przychylność pielgrzymkowej braci oraz pomoc w doinformowaniu lokalnej społeczności o pielgrzymkowym fenomenie 🙂 Poniżej cały artykuł (po kliknięciu otworzy się w większym rozmiarze):

siedemnastka-GK-2014

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć fizycznie w drodze wraz z nami do systematycznego przeglądania relacji "na żywo" z każdego pielgrzymkowego odcinka w naszym Pamiętniku Pielgrzyma po adresem:

http://pielgrzymka.tv/

Użytkowników platformy Twitter zapraszamy także na nasz "ćwierkający" kanał – https://twitter.com/Grupa17

Do zobaczenia na szlaku! 😀

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".