Spotkanie popielgrzymkowe A.D. 2015

Drodzy pielgrzymi i przyjaciele Grupy 17.

Tradycją naszą jest, iż po czuwaniu w Górce Duchownej staramy się zorganizować spotkanie popielgrzymkowe dla całej grupy i wszystkich znajomych, przyjaciół i rodzin. W tym roku, jak już ks. Dawid zdążył wspomnieć, będzie ono miało miejsce w sobotę 26 września w Śmiglu, mieście w którym narodziła się i z którego pierwotnie wyruszała na pielgrzymi szlak siedemnastka. Plan spotkania jest prosty i łatwy do zapamiętania: rozpoczynamy Mszą Świętą w kościele pw. Św. Stanisława Kostki o godzinie 17:30, a następnie udajemy się na część wspomnieniowo-rozrywkowo-konsumpcyjną do pobliskiego Centrum Kultury. Godzina rozpoczęcia i zakończenia owej części nie są sztywno określone, zaczniemy jak wszyscy będą gotowi 🙂

Aby nasze spotkanie miało tradycyjny rodzinny i miły charakter, prosimy wszystkich którzy mogą o przygotowanie jakieś wypieków, specjałów, sałatek i wszelkich potraw jakie uznacie za słuszne i godne pielgrzymich podniebień. Z naszej strony (organizatorów) postaramy się o coś mokrego do picia i ciepłego do przegryzienia (najprawdopodobniej będzie to pizza). O ile czas i możliwości techniczne pozwolą umilimy sobie posiłek zdjęciami z tegorocznej pielgrzymki oraz filmem z bardzo ciekawej inscenizacji aktorsko-mimicznej z… Zresztą zobaczycie sami 😉 Oczywiście nie zabraknie śpiewów, śmiechów i dobrej zabawy. Dlatego już teraz rezerwujcie sobie czas – sobota, 26 września 2015, Śmigiel, godzina 17:30.
Do napisania i do zobaczenia!

Kościół w Śmiglu -> https://goo.gl/maps/PjdFA
Centrum Kultury w Śmiglu -> https://goo.gl/maps/W7WVf

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".