Koszulki „25 lat”

Drodzy,

z racji tegorocznego jubileuszu Grupy 17 postanowiłem umożliwić chętnym nabycie wyjątkowej koszulki z logo „25 lat”. Koszulki będą robione na zamówienie – białe z dużym nadrukiem z przodu na wzór koszulek pielgrzymkowych. Poniżej wizualizacja.

Oto kilka warunków i informacji na temat zamówienia:

  1. Koszulki są tylko i wyłącznie dla chętnych, nie jest to wyrób „masowy” dla wszystkich pielgrzymów.
  2. Cena jednostkowa będzie zależna od ilości zamówionych koszulek – im więcej osób się zgłosi, tym mniej zapłacimy za jedną sztukę. Myślę, że koszt nie będzie większy jak kilkanaście złotych za sztukę. Przy zamówieniu 30+ sztuk cena jednostkowa wyniesie +/- 13-15 zł.
  3. Zamówienia proszę zgłaszać mailowo na adres admin@grupa17.pl do dnia 17 czerwca 2017 (do spotkania). W mailu proszę podać swoje dane, ile sztuk i w jakim rozmiarze. Rozmiary koszulek to: S, M, L, XL, 2XL, 3XL – identycznie jak koszulek pielgrzymkowych.
  4. W dniu 17 czerwca 2017 na spotkaniu przedpielgrzymkowym (o którym jeszcze będzie mowa), będę zbierał od osób zainteresowanych wpłaty i dopiero po tym terminie koszulki będą robione.
  5. Warunkiem otrzymania koszulki jest wcześniejsze wysłanie maila, oraz obecność (lub opłacenie przez kogoś kto będzie) na spotkaniu w dniu 17 czerwca. Wcześniejsze zapisy są potrzebne po to, bym mógł dokładnie oszacować koszt wykonania koszulek.
  6. Odbiór koszulek osobiście w Śmiglu 5 lipca, lub 6 lipca na trasie do Pawłowic.
  7. Jeżeli ktoś chciałby coś dodać do zamawianej koszulki, np. napis, proste logo itp. to jest taka możliwość. Zasadniczno cena nie ulegnie zmianie, niemniej przy skomplikowanych nadrukach jest to całkiem prawdopodobne. Proszę w mailu napisać gdzie, co i jak – zobaczę czy to wykonalne i odpiszę.
  8. Wszelkie inne pytania proszę kierować na maila.

Kuba

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".