Strona wraca do życia!

Witajcie, witajcie!

Po dość długim czasie, wielu nieprzespanych nocach i godzinach spędzonych przed komputerem mogę ogłosić oficjalnie i tryumfalnie powrót naszej strony internetowej! Jak widać jest ona w nieco zmienionej szacie graficznej, niemniej wpisuje się ona w styl stosowany na innych stronach grup pielgrzymujących z nami w PPPnJG np. Grupa 19 czy też Grupa 2. Strona rzecz jasna współpracuje z wszelakiej maści urządzeniami mobilnymi typu smartfony czy tablety.

W miarę możliwości zostały odświeżone podstrony oraz treści na nich zawarte. Zostały uzupełnione magazyny multimediów – wideo, audio oraz foto. Od teraz wszystko znajduje się na dysku Google, skąd możecie pobierać wszystko do woli 🙂

Strona nadal się jednak rozwija i nie jest to bynajmniej koniec prac przy niej. Zaglądajcie tu często i gęsto, do tegorocznej pielgrzymki na pewno pojawią się tu jakieś nowości.

W razie pytań, uwag czy innych kwestii zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".