Spotkanie popielgrzymkowe 2017

Drodzy,

sporo czasu już minęło od tegorocznej PPP – czas więc najwyższy spotkać się ponownie w radosnym pielgrzymkowym gronie i powspominać te wyjątkowe chwile, których byliśmy naocznymi świadkami. Ogłaszamy zatem wszem i wobec, iż jedyne i niepowtarzalne OFICJALNE SPOTKANIE POPIELGRZYMKOWE Grupy 17 będzie miało miejsce w Kościanie w sobotę 26 sierpnia. O godzinie 18:00 będziemy uczestniczyli we Mszy Świętej w naszych pielgrzymkowych intencjach w kościele pod wezwaniem Pana Jezusa, zaś bezpośrednio po niej spotkamy się na grillu w ogrodach proboszczowskich (za kościołem).

Jak zawsze prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru, radości i czegoś do przegryzienia dla siebie i innych (ciasta, sałatki itp.). Z naszej strony postaramy się o napoje, pieczywo i coś na ruszt 🙂

Jeżeli ktoś ma jakieś zdjęcia lub filmy (tego- lub ubiegłoroczne) którymi chciałby się podzielić z innymi, a nie może z jakiś powodów przesłać ich do mnie drogą internetową, może przynieść je na pendrivie lub płytce CD/DVD.

Jednocześnie proszę o zapoznanie się z poprzednim wpisem na stronie w którym ogłaszałem listę rzeczy znalezionych w kaziobusie po zakończeniu pielgrzymki – będą do odbioru na spotkaniu. Proszę też osoby mające ze sobą nowe parasole pielgrzymkowe (z logo Kościana lub Śmigla) o ich dostarczenie na spotkanie i zwrot do mnie.

A co po spotkaniu? Dokładnie tydzień później, 2 września 2017 spotkamy się ponownie – tym razem w Górce Duchownej na tradycyjnym czuwaniu w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Dokładny plan czuwania pojawi się tu później, niemniej już teraz rezerwujcie sobie czas by wspólnie czuwać i modlić się w podziękowaniu za tegoroczną i w intencji przyszłorocznej pielgrzymki.

Z pozdrowieniami i nadzieją na rychłe spotkanie z każdą i każdym z was
Kuba Górny

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".