Promocja pielgrzymki w kościańskim „Kolbergu”

Wracamy do wirtualnego świata żywych z relacją z przygotowań i spotkania promocyjnego PPPnJG w kościańskim Liceum Ogólnokształcącym im. Oskara Kolberga. Oto co napisała o tym spotkaniu Weronika Grabowska:

Zaczęliśmy niedawno odliczać dni do 5. lipca i już nie możemy się go doczekać, więc w zeszły piątek odwiedziliśmy I LO im. Oskara Kolberga w Kościanie, żeby zachęcić do pielgrzymowania z naszą cudną Siedemnastką ?
Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor, ks. Juranda i ks. Jacka mogliśmy przedstawić 17 powodów by wyruszyć na pątniczy szlak wraz z nami. Mówiliśmy trochę o naszej historii, tradycjach i o tym, co w pielgrzymowaniu jest ważne.
W tej chwili chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Jeśli jednak jakieś się pojawią to na pewno zbliżające się spotkanie przedpielgrzymkowe je rozwieje.
Niebawem wyruszamy dalej, bo do Częstochowy zostało nam jeszcze trochę czasu, więc warto go jak najlepiej wykorzystać ?

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".