3 x 17, czyli spotkanie i inne sprawy

Drodzy,

krótko i na temat:

  1. Chcemy się spotkać ze wszystkimi osobami, które planują udać się w tym roku na Jasną Górę z Grupą 17 – Kościan, 17 czerwca (niedziela), godz. 17:00 (po wieczornej Mszy Świętej) na salce przy kościele Pana Jezusa. Zapraszamy serdecznie i gorąco zwłaszcza wszystkie osoby, które pójdą z nami w tym roku po raz pierwszy – dowiecie się wszystkiego, czego pielgrzym powinien być świadomy decydując się na wyruszenie pieszo na Jasną Górę. Omówimy wszystkie tematy związane z tegoroczną pielgrzymką, na pewno pojawi się kilka ciekawostek i nowinek 😉 Więcej szczegółów na miejscu. Rezerwujcie sobie termin i widzimy się, tak jak w tytule napisano, 3 x 17 – 17 czerwca, godz. 17, w gronie Grupy 17 🙂
  2. Od początku czerwca funkcjonują elektroniczne zapisy na tegoroczną pielgrzymkę pod adresem https://ppp2018.pl/. Zachęcamy do zapisów w ten sposób, by uniknąć potem biegania i nerwów na postojach – postoje przez to będą dłuższe i pozwolą nam wydajniej odpocząć i nabrać sił. Wszelkie kwestie dot. e-zapisów możecie zgłaszać na podane na stronie adresy mailowe w dziale Kontakt, lub poszukać odpowiedzi na nurtujące was pytania np. tutaj.
  3. Jeżeli nie będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniu 17 czerwca, możecie pisać do osób, które wam pomogą w podjęciu decyzji i/lub odpowiedzą i doradzą w kwestiach związanych z pielgrzymką:
  4. Przypomnienie i ogłoszenie jednocześnie – istnieje możliwość zamówienia wyjątkowych plecaczków i toreb zakupowych „Made by Grupa 17” 🙂 Więcej informacji poniżej (kliknij na obrazek, aby go powiększyć):

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".