Spotkanie popielgrzymkowe A.D. 2018

Kochani, w tym roku nieco szybciej, bo już 5 sierpnia (najbliższa niedziela) chcielibyśmy się z wami zobaczyć na tradycyjnym popielgrzymkowym spotkaniu Grupy 17​ ?

Rozpoczniemy Mszą Świętą w kościele Pana Jezusa w Kościanie o godzinie 16:00, a następnie około godziny 17:00 rozpocznie się część kulinarno-artystyczno-integracyjna w ogrodach proboszczowskich (lub w razie niepogody na salce).

Podobnie jak w latach ubiegłych będziecie miały/mieli okazję zafascynować przybyłych swoimi wypiekami, sałatkami i innymi potrawami, których sława już dawno rozniosła się po świecie 🙂 Do tego na pewno dołączymy coś na ciepło (kiełbaski z grilla, karkówka itp.) i coś do popicia (soki, woda).

W międzyczasie będzie miało miejsce wręczenie zaległych nagród za udział w konkursach podczas tegorocznej pielgrzymki, jak również postaramy się w miarę miejsca i możliwości technicznych trochę pośpiewać, potańczyć i pobawić się wspólnie 🙂

Zapraszamy WSZYSTKICH pielgrzymujących z nami w tym, jak i ubiegłych latach na Jasną Górę, wszystkich przyjaciół, rodziny pielgrzymów i wszelkie osoby życzliwe siedemnastce. Niech będzie to nasze małe święto grupowe, czas radości, wspólnego spotkania i pogłębienia wspólnoty. Ci, co byli na takich spotkaniach w latach ubiegłych wiedzą, że WARTO tu być 🙂

Zatem do zobaczenia w niedzielę!

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".