HIT! Andrzejki z Siedemnastką!

Kochani Siedemnastkowicze!

Stało się! Mamy przeogromny zaszczyt oraz przyjemność zaprosić Was, Wasze rodziny, bliskich i przyjaciół na Andrzejki z Siedemnastką.

Już teraz możemy zapewnić Was, że nie obędzie się bez smacznego jedzenia, porywającej do tańca muzyki i cudnej atmosfery ?

Chcemy też, żeby ta zabawa była czasem integracji – nas oraz naszych bliskich, dlatego też zachęcamy do zabrania ze sobą swojej rodziny czy przyjaciół. Nie wahajcie się, bo przecież Siedemnastka jest jak jedna wielka rodzina, prawda? ?

Cóż więc należy zrobić, żeby przeżyć jedną z najlepszych imprez andrzejkowych z Siedemnastką? Należy zaznaczyć sobie w kalendarzu 24.11.2018 oraz napisać na weronika@grupa17.pl ? , że jesteś osobą zainteresowaną, resztę podamy już drogą mailową. Warto to zrobić jak najszybciej, bo zapisy trwają tylko do 20.10.2018! Macie więc mniej niż miesiąc na podjęcie tej jedynej słusznej decyzji – do dzieła!

Koszt imprezy na osobę wynosi 70 zł. Dzieci do lat 10 udział bezpłatny.

PS. Jeśli opis do góry jeszcze Was nie zachęcił, to zastanówcie się, czy mieliście kiedykolwiek okazję zobaczyć jakiegoś pielgrzyma z naszej grupy w garniturze, albo jedną z pielgrzymek na obcasach? Teraz już chyba nie macie żadnych wątpliwości, prawda? ?

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".