Wielka księga pielgrzymkowych memów już do nabycia!

Czy ktoś się tego spodziewał? Nie? To dobrze, bo miało być to niespodzianką i zaskoczeniem 🙂

Jedyne i niepowtarzalne papierowe wydanie pielgrzymkowych memów związanych z Grupą 17 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę!

Zaraz po zakończeniu 85. Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę powstał w naszych głowach pomysł, aby do memów stworzonych przez nas przed pielgrzymką dołożyć „kilka” nowych opartych o tegoroczne zdjęcia. Tak oto powstało to unikatowe dzieło:

  • format A5
  • papier kredowany
  • miękka okładka
  • 80 stron
  • niemal 190 memów

Część z zawartych tu memów być może kojarzycie z naszych mediów społecznościowych, niemniej cała kolekcja jest o wiele bardziej bogata i zasobna w śmieszne, zabawne a czasami wzruszające memy. Dla osób niezwiązanych z pielgrzymką i Grupą 17 może być to jedynie ciekawostka przyrodnicza, dla nas jednak jest to dzieło wiekopomne do którego będziemy wracali tygodniami i miesiącami tęskniąc za kolejną Poznańską Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę.

UWAGA! UWAGA!

Z racji tego, że jest to nasza autorska, niezarobkowa produkcja, nie przewidujemy możliwości wysyłki zamówionej książki/książek pocztą lub kurierem. Odbiór osobisty tylko i wyłącznie 31 sierpnia 2019 roku (sobota) podczas tradycyjnego czuwania Grupy 17 w Górce Duchownej. Jeżeli chcesz mieć tę książkę, a nie możesz być z nami w Górce tego dnia, to proszę w uwagach do zamówienia podać imię i nazwisko osoby, która tę książkę za Ciebie odbierze, lub poprosić daną osobę by zamówiła większą ilość sztuk.

 

Książkę możecie zamawiać przez portal Allegro pod adresem

https://allegro.pl/oferta/wielka-ksiega-pielgrzymkowych-memow-grupa-17-ppp-8371888767

 

Osobnik humanoidalny w wieku przedemerytalnym. Fascynat książek, miłośnik fotografii i znawca technik informatycznych. Chrześcijanin, katolik, w życiu kieruje się zasadą "miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym".